Model Akademi Mankenlik Kursu

Model Akademi, kişilere hem iş hem de sosyal hayatlarında yardımcı olacak kişisel gelişim eğitimlerini verme hedefi ile kurulmuştur.

Alanında uzman eğitmenleri, akademisyenler, ünlü mankenler ve yaşam koçları ile art direktörleri, halkla ilişkiler uzmanları ve fotoğrafçıları bünyesinde barındıran Model Akademi hizmet vermeye başladığı günden bu yana temellerini istihdam ve sektörel verimlilik üzerine kurmuştur. Türkiye’nin en iyi eğitim merkezlerinden biri olan Model Akademi, sektörün ihtiyaçlarına yönelik her geçen gün yenilediği eğitim sistemi ile kursiyerlerine mesleki yeterlilik kazandıracak eğitimler vermektedir.

Mankenlik Kursu, Çocuklara, Gençlere, Yetişkinlere ve Kurumlara Özel Zarafet Kurslarını bireylere ve kuruluşlara sunan eğitim merkezimiz; Diksiyon, Beden Dili, Oyunculuk, Dans, Cilt Bakımı ve Makyaj Eğitimleri ile destekleyici dersler sunmaktadır.

Eğitimde Profesyonellik ve Evrensellik

Model Akademi olarak sektörde yer alan ajansların eğitim prensiplerinin dışında teknolojiyi ve sektörel gelişmeleri takip ederek yüksek standartta ve evrensellikte eğitim içerikleri sunmaktayız. Kişisel ve kurumsal gelişime destek veren eğitimlerimiz sayesinde podyuma ve sahnelere hakim mankenler, zarafet kurallarını harfiyen uygulayan kurum çalışanları, beden dilini olması gerektiği gibi kullanan oyuncular ve diksiyonu kusursuz kişiler yetiştiriyoruz.

Türkiye’nin En İyi ve Ünlü Eğitmenleri

Mankenlik, Zarafet ve Destekleyici eğitimlerde Türkiye’nin en iyi ve ünlü eğitmenlerine sahip olan kursumuz, ayrıca akademisyenler ve yaşam koçlarıyla da çalışmaktadır. Yıllardır mankenlik yapan ünlü isimlerin desteğini almakta, ilgili alanda üniversite mezunu ve eğitmenlik deneyimi olan kişilerle çalışmaktadır. Ayrıca pedagojik olarak eğitmenliğe yetkin kişilerle çalışmaktadır.

Kurumsal Eğitim Partneriniz

Model Akademi, Kurumsal Zarafet Kursu ile firmaların eğitim partnerliğini yapmaktadır. Kurumsallığı tamamlayıcı hal ve tavırların kazandırılması, ideal bir kurumsal yapı kazandırmak ve firmalar arası ilişkileri düzenlemek için eğitim çözümleri sunmaktadır. Hedefimiz kuruluşlara değer katan ve fark yaratacakları eğitim hizmetleri vermektir.

Başarının Anahtarı: Emek ve Sabır!

Deneyim

Kurulduğumuz günden bu yana 300’den fazla kişiye ve 100’den fazla firmaya verdiğimiz mankenlik eğitimi ve zarafet kursları ile her sektörde başarıyı vaat ediyoruz.

Evrensellik

Eğitimde dünya standartlarında ders programları ve ekipmanlar ile sektörel gelişmeleri yakından takip ederek hızlı ve etkili çözümler sunuyoruz.

İlgi ve Samimiyet

Alanında uzman eğitmenlerimiz kursiyerlerimize kaliteli ders içerikleri ile birlikte aile ortamının sıcaklığını ve samimiyetini sunuyor.

Başarı

Kişilere kariyer merdivenlerini hızla çıkaracak bilgi ve motivasyonu sağlarken kurumların profesyonelliğini pekiştiriyoruz.

Mankenlik Eğitimleri      Zarafet Eğitimleri      Destekleyici Eğitimler

Misyonumuz

Kişisel ve kurumsal eğitimlerimizi profesyonel kadromuzla vererek kursiyerlerimizi %100 memnun edecek ders içeriklerine sahip olmak.

Vizyonumuz

Modern, yaratıcı ve akılcı eğitim yaklaşımı ile Türkiye’nin en çok tercih edilen ve başarılı eğitim merkezlerinden biri olmak.

Değerlerimiz

• Uzmanlık
• Profesyonellik
• Eğitimde yararlılık
• Kursiyer memnuniyeti

• Kalıcı başarı
• Kurumsal tatmin
• Kesin çözüm
• Farkındalık yaratma

Türkiye'nin En Başarılı Şirketleri Bizi Tercih Etti

Kurumsal Zarafet Eğitimleri, Diksiyon, Beden Dili, Oyunculuk Eğitimi Verdiğimiz Firmalar: